Опанування методики проведення опитувань під час вивчення дисципліни «Соціальний моніторинг та статистика»

Опанування методики проведення опитувань студентами 3 курсу спеціальності Політологія

Здобувачі 3 курсу спеціальності 052 Політологія під час вивчення дисципліни «Соціальний моніторинг та статистика» опановують методику проведення опитувань. Набуті теоретичні знання підкріплюються навичками анкетування, яке проводять здобувачі під керівництвом доцентки Олени Єгорової. Цього року тематику дослідження обрали з огляду на важливу подію в житті ПДАУ – з 2022 року Університет вперше запрошує абітурієнтів на навчання за спеціальністю 242 Туризм.

Перед проведенням опитування до майбутніх політологів завітала здобувачка спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування - Валерія Телятник, яка поєднує навчання з роботою маркетологом-дослідником.

Під час онлайн-зустрічі Валерія розповіла про особливості проведення різних видів анкетувань та інтерв’ю, поділилася власним досвідом маркетингових досліджень, дала слушні поради щодо проведення онлайн-опитувань. Тепер попереду анкетування потенційних абітурієнтів щодо їхньої зацікавленості навчанням за спеціальністю Туризм.

Заповнити анкету можна за посиланням - https://forms.gle/iVdABKLH9CPRKRPX6.

Будемо вдячні за поширення анкети серед учнів випускних класів шкіл (гімназій, ліцеїв, училищ)!

ДолученняРозмір
Іконка зображення foto2.jpg112.97 КБ