Олімпіада з навчальної дисципліни «Електронне урядування»: підготовчий етап на кафедрі публічного управління та адміністрування ПДАА

Розвиток електронного урядування та електронної демократії призводить до істотних трансформацій у публічних відносинах між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, також змінює правила суб’єкт-об’єктної взаємодії елементів економічної системи.

Це актуалізує заплановану на 18–19 травня 2021 року Відкриту студентську олімпіаду КПІ ім. Сікорського з навчальної дисципліни «Електронне урядування». Деталі за електронним посиланням: http://ktpu.kpi.ua/ua/olimpiada-egov2021/.

Олімпіада проходитиме онлайн на платформі Zoom. Тестування у межах олімпіади відбуватиметься у середовищі Moodle (платформа дистанційного навчання «Сікорський»).

Для гідного представлення спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» на цьому надзвичайно важливому та необхідному заході сформували організаційний комітет у складі:

завідувачки кафедри публічного управління та адміністрування Тамари Лозинської і доцентів кафедри публічного управління та адміністрування Наталії Панасенко, Ольги Мирної, Ірини Шупти;

залучили до участі в олімпіаді комунікабельних, творчих, інтелектуальних аспірантів і студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»;

провели онлайн одноосібну реєстрацію восьми учасників;

доцентка, к.е.н., доцентка кафедри публічного управління та адміністрування Наталія Панасенко запропонувала студентам скористатися підготовленими нею матеріалами з навчальної дисципліни «Електронне урядування»;

для участі у командному змаганні на олімпіаді від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України сформували та зареєстрували команду із п’яти учасників, до складу якої увійшли: Олександр Глазов, Євген Гнаток, Аліна Гончаренко, Владислава Кочур і Таїсія Тараненко;

у жвавій дискусії придумали альтернативні варіанти й обрали назву команди.

Учасник команди EGT (e-government time) аспірант кафедри публічного управління та адміністрування, здобувач ступеня доктора філософії Олександр Глазов став її комунікаційним наставником.

Підготовка до олімпіади триває до 15 травня 2021 року. Отож запрошуємо долучатися до реєстрації студентів усіх спеціальностей, охочих перемагати!

Аудиторія:

Мітки: