Наукові здобутки молодих вчених: результати проведення щорічної студентської наукової конференції

Щорічна студентська наукова конференція

Посилення уваги до вивчення теоретичних, методологічних та прикладних аспектів протікання соціально-економічних процесів в умовах трансформаційних зрушень, управління та адміністрування соціально-економічними системами на всіх рівнях господарювання, правових засад їх регулювання та впровадження сучасних інформаційних систем у виробничі та управлінські бізнес-процеси визначити проблематику щорічної студентської наукової конференції, яка відбулася 18 листопада 2021 р. на базі Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних  технологій Полтавського державного аграрного університету.

З вітальним словом до  здобувачів вищої освіти звернулась  директор Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних  технологій, кандидат економічних наук, доцент Світлична Алла Василівна.

Участь у конференції прийняли 69 здобувачів вищої освіти різних спеціальностей.

Працювало 4 секції відповідно тематичних напрямів конференції:
Секція І.  Економіка, маркетинг та інформаційні системи та технології.
Секція ІІ. Право, підприємництво, торгівля та біржова діяльність.
Секція ІІІ. Менеджмент
Секція ІV. Публічне управління та адміністрування

Позитивним фактором у роботі конференції є активна участь здобувачів вищої освіти в її організації та проведенні, публікації результатів наукових досліджень.

За результатами конференції видано збірник матеріалів доповідей учасників конференції.

Діяльність: