Конференція за результатами вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент»

19 квітня 2021 року доцентка кафедри менеджменту Шульженко І. В. провела підсумкову конференцію за результатами вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент», у якій взяли участь здобувачі вищої освіти групи Мен_бд_31 і викладачі кафедри менеджменту. Слід відмітити цікаві доповіді В. Ю. Шульги «Важливість невербального спілкування в менеджменті» та Н. О. Прокопенко «Особливості гендерних засад ділових відносин», які є актуальними навіть під час карантину. Також жваву дискусію викликали доповіді К. М. Мирошник «Комунікативний процес в умовах ринку» та А. М. Черепанової «Стратегія та стилі ведення ділових переговорів». Усі виступи супроводжувались презентаціями, які наочно демонстрували викладений матеріал.

Аудиторія:

Мітки: