Екскурсія під час практики до міської ради майбутніх перекладачів та політологів

Здобувачі вищої освіти спеціальностей Політологія та Філологія факультету обліку та фінансів у рамках проходження виробничих практик у комунальній організації «Інститут розвитку міста» відвідали Полтавську міську раду. Під час екскурсії здобувачі зустрілися з першим заступником міського голови Валерієм Пархоменком, який розповів про роботу нинішнього складу депутатського корпусу міської ради та виконавчого комітету, проблеми, які стоять перед міською радою. Також відбулася зустріч із міським головою Олександром Мамаєм.

Майбутні перекладачі та політологи отримали інформацію про можливості роботи за своїм фахом у міській раді та виконавчому комітеті.

Висловлюємо щиру подяку працівникам Комунальної організації «Інститут розвитку міста» за проведення цікавої та змістовної екскурсії.