Безоплатний спецкурс з іноземної мови (англійської) для учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл інтернатного типу

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації

від 25 січня 2016 року № 20 щодо виконання плану заходів з реалізації на території області у 2016 р. «Року англійської мови в Україні», кафедра іноземних мов та українознавства Полтавської державної аграрної академії відкриває БЕЗОПЛАТНИЙ СПЕЦКУРС З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (АНГЛІЙСЬКОЇ) ДЛЯ УЧНІВ 11-х КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ ІНТЕРНАТНОГО ТИПУ. Робоча програма спецкурсу затверджена кафедрою. Для всіх категорій дітей старших класів, які мешкають і навчаються в полтавських школах-інтернатах, викладачі кафедри іноземних мов та українознавства пропонують щотижневий безоплатний спецкурс з іноземної мови (англійська), який стартує з 29 лютого 2016 року по 1 червня 2016 року (до часу проведення ЗНО).

Усі бажаючі записатися в групи можуть звертатися за адресою:

м. Полтава, вул. Г. Сковороди 1/3. Полтавська державна аграрна академія, 4-й корпус, 5-й поверх, кім. 458 (кімната кафедри); або надсилати звернення на електронну адресу завідувача кафедри проф. Шаравари Тамари Олексіївни: 125125.tsh@gmail.com.