Акредитація освітньо-професійної програми Германські мови і переклад (англійська та німецька мови)

Ось і промайнули насичені жваві дні акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Германські мови і переклад (англійська та німецька мови) другого (магістерського) рівня вищої освіти. Реалізацію даної програми забезпечують висококваліфіковані викладачі кафедри гуманітарних і соціальних дисциплін факультету обліку та фінансів Полтавського державного аграрного університету.

Вже маємо гарну новину – програму акредитовано! Цей успіх – результат кропіткої роботи потужної команди, а саме: завідувачки кафедри Наталії Сизоненко, гаранта Яніни Тагільцевої, професійних викладачів, цілеспрямованих студентів.

Дякуємо за підтримку в. о. ректора Університету професорці Валентині Аранчій, декану факультету обліку та фінансів Людмилі Дорогань-Писаренко, усім структурним підрозділам Університету, органам студентського самоврядування, зовнішнім стейкхолдерам!
Працюємо і далі над удосконаленням освітньо-професійної програми для надання якісних освітніх послуг і підготовки висококваліфікованих фахівців за спеціалізацією Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська.

Запрошуємо на навчання!