Викладачі кафедри ТЗМАВ на Битві Агротитанів під Полтавою 2021

Представники кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету Олександр Горбенко, Антон КелемешОлексій Бурлака відвідали Битву Агротитанів під Полтавою 2021 – наймасштабнішу польову демонстрацію сільськогосподарської техніки в Україні (26-27 серпня 2021 року, ПП "Ланна-Агро", с. Ланна, Полтавська область).

Організаторами виступила Всеукраїнська Аграрна Рада спільно з компанією DYKUN і ПП «Ланна-Агро».

Агрохімічний аналіз поля, найпотужніша сільськогосподарська техніка, автомобільний тест-драйв, яскрава концертна програма та шоу за участі повітряної гімнастки. Близько 100 компаній-партнерів дивували учасників новинками техніки та демонстраціями одиниць у роботі.

Протягом дня працювало 7 тематичних зон, де було представлено 420 одиниць техніки, з яких близько 100 у роботі, гібриди соняшнику та кукурудзи від української та іноземної селекції та тест-драйв від провідних автомобільних компаній.

Друга виставка-демонстрація техніки та технологій для сільського господарства «Битва Агротитанів на Лівобережжі» об’єднала близько 1500 учасників з різних регіонів України та продемонструвала, що сучасне сільське господарство – це постійний розвиток, альтернативні рішення та успішні аграрії, які розвивають галузь попри всі випробування.

Кафедра ТЗМАВ