Викладачі кафедри ТЗМАВ на 33-й Міжнародній агропромисловій виставці AGRO 2021

Представники кафедри технологій та засобів механізації аграрного виробництва Сергій Ляшенко, Олександр Сівцов, Анна Загорулько відвідали 33-у Міжнародну агропромислову виставку AGRO 2021 (8-11 червня 2021 року, НК «Експоцентр України», м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1).

Виставка «AGRO-2021» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.

Корисні знання та інформація з виставки будуть використані при викладанні фахових дисциплін для здобувачів інженерно-технологічного факультету, розробці та удосконаленні освітніх компонентів освітньо-професійних програм, а також в професійній діяльності.

Кафедра ТЗМАВ