Вибрані дисципліни здобувачами вищої освіти спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» ступеня вищої освіти «Магістр» 2016 рік набору (6 р.н.)

Вибрані дисципліни здобувачами вищої освіти спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» ступеня вищої освіти «Магістр» 2016 рік набору (6 р.н.)
Безпека життєдіяльності
Імуногенетика, імуногенез, вагітність, гестози тварин
Декан факультету ветеринарної медицини                                     С.Б. Передера

Вибрані дисципліни здобувачами вищої освіти спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» ступеня вищої освіти «Бакалавр» 2016 рік набору СТН (3 р.н.)
Безпека життєдіяльності та основи охорони праці
Основи біобезпеки, біоетики та ветеринарної екології

Вибрані дисципліни здобувачами вищої освіти спеціальності 211 «Ветеринарна медицина» ступеня вищої освіти «Магістр» 2016 рік набору (2 р.н.)
Імуногенетика, імуногенез, вагітність, гестози тварин