Про участь здобувачки 2 курсу ступеня вищої освіти бакалавр Цимбал Антоніни у програмі академічної мобільності

29 листопада 2021 року відбулося розширене засідання кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю, а також кафедри фінансів, банківської справи та страхування Полтавського державного аграрного університету із залученням представників кафедри банківської справи Одеського національного економічного університету та здобувачів вищої освіти за ОПП Облік і оподаткування Цимбал Антоніни та ОПП Фінанси, банківська справа та страхування першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Потапенко Богдани.

На порядку денному розглядалася можливість участі у програмах академічної мобільності в межах укладених партнерських угод у ІІ семестрі 2021-2022 н. р. здобувачів ступеня вищої освіти бакалавр 2 курсу, зокрема освітньо-професійної програми Облік і оподаткування спеціальності 071 Облік і оподаткування.

Під час засідання здобувачка вищої освіти за освітньо-професійною програмою Облік і оподаткування спеціальності 071 Облік і оподаткування першого (бакалаврського) рівня 2 курсу денної форми навчання Цимбал Антоніна зазначила, що бажає відвідувати дисципліну «Операції Центрального банку» у зв’язку з її пріоритетами у навчанні та наявністю відповідних кваліфікаційних кадрів у Одеському національному економічному університеті.

14 грудня 2021 року в ПДАУ було підписано наказ про направлення здобувачки Цимбал Антоніни в заклад вищої освіти-партнер для вивчення дисципліни «Операції Центрального банку» (4 кредити ЄКТС, форма семестрового контролю – екзамен).

По завершенню навчального семестру здобувачка вищої освіти Цимбал А. отримала Академічну довідку № 30/22, на підставі якого були внесені зміни в її освітню документацію.