Неформальна та інформальна освіта

Освіта повинна бути істинною, повною, ясною і міцною.
Унсур Аль-Маалі (Кей Кабус)

 

Нормативна база неформальна / інформальна освіта

Положення про порядок визнання результатів навчання, набутих у неформальній та інформальній освіті, здобувачами вищої освіти Полтавського державного аграрного університету

Онлайн зустріч з науково-педагогічними працівниками Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій.

Тема: «Неформальна та інформальна освіта» (27.01.2022 р.)Презентація 

Схема визнання результатів навчання, здобутих у неформальній / інформальній освіті

Процедура визнання результатів, здобутих у неформальній / інформальній освіті

Інформація про визнання результатів навчання, здобутих у неформальній / інформальній освіті, здобувачів вищої освіти:

2021-2022 н. р.
  • Зимарев Кирило Дитрович, за частиною освітньої компоненти «Методологія та організація досліджень в сфері публічного управління та адміністрування»  (протокол засідання експертної комісії по перезарахуванню освітніх компонент та/або результатів навчання, набутих у неформальній освіті, ННІ ЕУПІТ №1 від 24 листопада 2021 р., сертифікат)
  • Томенко Дмитро Володимирович, за частиною освітньої компоненти «Методика викладання у закладах вищої освіти» (протокол засідання експертної комісії по перезарахуванню освітніх компонент та/або результатів навчання, набутих у неформальній освіті, ННІ ЕУПІТ №2 від 14 грудня 2021 р., сертифікат)
2022-2023 н. р.
  • Томенко Дмитро Володимирович, за частиною освітньої компоненти «Методика викладання у закладах вищої освіти» (протоколсертифікат)
  • Сліченко Вікторія Володимирівна, за частиною освітньої компоненти «Методика викладання у закладах вищої освіти» (протоколсертифікат)
  • Канівець Дмитро Андрійович, за частиною освітньої компоненти "Класичні та сучасні теорії публічногоуправління" (протоколсертифікат)
  • Корнійчук Артур Сергійович, за частиною освітньої компоненти  Класичні та сучасні теорії публічногоуправління" (протоколсертифікат)
  • Першін Юрій Едуардович, за частиною освітньої компоненти "Класичні та сучасні теорії публічногоуправління" (протоколсертифікат)
  • Роменська Таїсія Валеріївна, за частиною освітньої компоненти "Класичні та сучасні теорії публічногоуправління" (протоколсертифікат)
  • Шевченко Дмитро Сергійович, за частиною освітньої компоненти "Класичні та сучасні теорії публічногоуправління" (протоколсертифікат)
  • Стойка Андрій Михайлович, за частиною освітньої компоненти "Класичні та сучасні теорії публічногоуправління" (протоколсертифікат)
  • Яковлєва Оксана Сергіївна, за частиною освітньої компоненти  "Класичні та сучасні теорії публічногоуправління" (протоколсертифікат)
  • Зінченко Олександ Сергійович, за частиною освітньої компоненти "Класичні та сучасні теорії публічногоуправління" (протоколсертифікат)
  • Яковлєва Оксана Сергіївна, за частиною освітньої компоненти  "Державна політика розвитку сільських громад", (протоколсертифікат)
  • Першін Юрій Едуардович, за частиною освітньої компоненти «Методологія та організація досліджень в сфері публічного управління та адміністрування» (протоколсертифікат)
  • Дубинка Олег Миколайович, за частиною освітньої компоненти «Методологія та організація досліджень в сфері публічного управління та адміністрування» (протоколсертифікат)
  • Канівець Дмитро Андрійович, за частиною освітньої компоненти «Методологія та організація досліджень в сфері публічного управління та адміністрування» (протоколсертифікат)
  • Корнійчук Артур Сергійович, за частиною освітньої компоненти «Методологія та організація досліджень в сфері публічного управління та адміністрування» (протокол, сертифікат)
  • Христенко Кирило Ігорович, за частиною освітньої компоненти «Методологія та організація досліджень в сфері публічного управління та адміністрування» (протоколсертифікат)
  • Роменська Таїсія Валеріївна, за частиною освітньої компоненти «Методологія та організація досліджень в сфері публічного управління та адміністрування» (протоколсертифікат)
2023-2024 н. р.
  • Дем’янов Олександр Вікторович, за частиною освітньої компоненти «Сучасні інформаційні технології в наукових дослідженнях» (протоколсертифікат)
  • Роменська Таїсія Валеріївна, за частиною освітньої компоненти «Державна політика розвитку сільських громад» (протокол, сертифікат)
  • Яковлєва Оксана Сергіївна, за частиною освітньої компоненти  «Методика викладання у закладах вищої освіти» (протокол, сертифікат)

Освітні майданчики, рекомендовані здобувачам ступеня доктор філософії спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування  для набуття неформальної освіти

 

Підбірка онлайн платформ для самоосвіти, які рекомендовані здобувачам ступеня доктор філософії спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування для планування саморозвитку та неформальної освіти 

Професійні програми та тренінги для державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, місцевих державних адміністрацій та депутатів місцевих рад

Доступні курси

Найбільша платформа онлайн-освіти в Україні 

Неперервне навчання, підвищення кваліфікації на робочому місці

Національна онлайн-платформа для розвитку цифрової грамотності

ВУМ  це освітня ініціатива, яка поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні

 

Студія онлай-освіти
український освітній проєкт

Курси ХАБУ - соціальний інноваційний проект

Співробітництво з більше ніж 200-ма університетами та компаніями. Вчіться без обмежень!

 

Практичні здобутки аспірантів в сфері неформальної освіти

   
 
  • Здобувач вищої освіти СВО Доктор філософії Мушук Василь Васильович виконав вимоги щодо підвищення кваліфікації за 2023 рік згідно з порядком підвищення кваліфікації адвокатів України 
  • Олександр Дем’янов  (1 курс) успішно завершив базовий курс «Регіональна цифрова трансформація» (0,2 кредиту ЄКТС) та освітній серіал «Цифровізація освітнього сектору» (0,2 кредиту ЄКТС) Міністерства цифрової трансформації України.
 
  • Здобувач вищої освіти СВО Доктор філософії Ілля Яровий успішно закінчив курс "Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів" наданий викладачами курсу через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, та навчився застосовувати теоретичні знання на практиці у викладанні та науковому керівництві. Форма навчання - дистанційна. Кількість годин - 60 годин (2 кредити ЄКТС)
 
  • Здобувач вищої освіти СВО Доктор філософії Дем'янов О. взяв участь у І Міжнародній науково-теоретичній конференції «Науковий огляд актуальних подій, досягнень і проблем» (Берлін, Німеччина).
  • 27.29.2023 Здобувач вищої освіти СВО Доктор філософії Оксана Яковлєва долучилася до лекції старшого викладача стратегії та інновацій бізнес-школи університету Оксфорд Брукс (Великобританія) Surja Datta «Unlocking Strategic Innovation» (1,5 год.).
  • 18-25.09.2023 Здобувачі вищої освіти Олег Дубинка та Оксана Яковлєва пройшли Міжнародне підвищення кваліфікації (Вебінар) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО на тему: «Трансфер освітніх технологій в країнах Європейського Союзу та Україні» (м. Люблін, Республіка Польща) (1,5 кредити ЄКТС (45 години): з них лекційних – 12 год., практичних - 20 год., самостійна робота – 13 годин).
 
  • 15.09.2023 Здобувач вищої освіти Олександр Дем’янов взяв участь у IV Міжнародній студентській конференції "Модернізація та сучасні українські і світові наукові досягнення". Опубліковано тези доповіді на тему "Використання ключових практик цифрового мистецтва в публічному просторі"
  • 26-27.04.2023  Здобувачі вищої освіти Яковлєва О. С.Канівець Д. А., Корнійчук А. С., Роменко Т. В., Стойка А. М. взяли участь у І Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми сучасної науки: теоретичні та практичні дослідження молодих учених», м. Полтава.

 

  • Таїсія Роменська, здобувач вищої освіти ОНП Публічне управління та адміністрування (1 курс), прослухала навчальний курс «Регіональне співробітництво» проєкту програми Європейського Союзу «Еразмус +», напряму Жан Моне «Участь громадян та соціальний діалог як ключові фактори в розбудові сталих територіальних громад: успішні практики ЄС для України» (13.03.­30.05.2023, обсяг – 60 год. / 2 кредити ЄКТС).
  • Андрій Стойко, здобувач вищої освіти ОНП Публічне управління та адміністрування (1 курс), прослухав навчальний курс «Політичний імідж органів місцевого самоврядування» проєкту програми Європейського Союзу «Еразмус +», напряму Жан Моне «Участь громадян та соціальний діалог як ключові фактори в розбудові сталих територіальних громад: успішні практики ЄС для України» (13.03.­30.05.2023, обсяг – 60 год. / 2 кредити ЄКТС).
 
  • Здобувач вищої освіти СВО Доктор філософії Сліченко В. В. стала учасником 53-ої науково-методичної конференції викладачів і аспірантів "Сучасні освітні технології та інноваційні методики навчання в пеідготовці здобувачів вищої освіти: досвід та перспективи" (23-24 лютого 2022 року). Підготовлено тези "До питання дизайну системи оцінювання навачальних дисциплін спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування". 
  • Здобувач вищої освіти СВО Доктор філософії Томенко Дмитро став учасником 53-ої науково-методичної конференції викладачів і аспірантів "Сучасні освітні технології та інноваційні методики навчання в пеідготовці здобувачів вищої освіти: досвід та перспективи" (23-24 лютого 2022 року). Підготовлено тези "Застосування інноваційних методів навчання та викладання у закладах вищої освіти". 
  • Здобувач вищої освіти СВО Доктор філософії Якубено Олексій став учасником 53-ої науково-методичної конференції викладачів і аспірантів "Сучасні освітні технології та інноваційні методики навчання в пеідготовці здобувачів вищої освіти: досвід та перспективи" (23-24 лютого 2022 року). Підготовлено тези "Інноваційі технології навчання: зміст останніх тенденцій в освіті". 
  • Здобувач вищої освіти СВО Доктор філософії Дмитро Томенко пройшов програму медіаграмотності «Розумію», яку реалізує ГО «Інша освіта» в партнерстві з Deutsche Welle Akademie за дружньої фінансової підтримки Федерального міністерства для економічної співпраці та розвитку. За результатами розгляду наданих здобувачем вищої освіти Томенко Д.В. документів (Протокол засідання експертної комісії по перезарахуванню освітніх компонент та/або результатів навчання, набутих у неформальній освіті, ННІ ЕУПІТ №2 від 14 грудня 2021 р.), що підтверджують набуття результатів навчання у неформальній освіті, встановлено їх часткову відповідність компетентностям, що формуються освітньою компонентою «Методика викладання у закладах вищої освіти» ОНП Публічне управління та адміністрування за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (0,27 кредиту, 8 год.). 
  • 02.11.2021  Кирило Зимарев вивчав культуру академічної доброчесності за допомогою курсу онлайн-платформи Prometheus «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів». Кількість часу інвестованого в саморозвиток 60 год. За результатами розгляду наданих здобувачем вищої освіти Зимаревим К..Д. документів (Протокол засідання експертної комісії по перезарахуванню освітніх компонент та/або результатів навчання, набутих у неформальній освіті, ННІ ЕУПІТ№1 від 24 листопада 2021 р.), що підтверджують набуття результатів навчання у неформальній освіті,  встановлено їх часткову відповідність компетентностям, що формуються освітньою компонентою «Методологія та організація досліджень в сфері публічного управління та адміністрування» ОНП Публічне управління та адміністрування за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (0,27 кредиту ЄКТС, 8 год.). 

 

Курси онлайн-платформи Prometheus,
рекомендовані здобувачам ступеня доктор філософії
спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування
для забезпечення саморозвитку та неформальної освіти


Назва курсу

Коротка характеристика курсу

Програмні результати навчання за ОНП /
М’які навички

  1. Децентралізація: від патерналізму до відповідального розвитку

Розглядаються питання самостійного формування місцевої політики, прийняття рішень, вигоду чи втрати від яких несе вся громада. В нових умовах децентралізації кожен має розуміти сучасну парадигму управління громадою. Поєднання теорії з практикою, реальними історіями інноваційних рішень, що з'явились в різних територіальних громадах в процесі реформи є важливим для ефективної роботи органів та посадових осіб місцевого самоврядування.

ПРН01. Опанувати концептуальні та методологічні підходи з публічного управління та адміністрування з урахуванням міжпредметних зв’язків, а також дослідницькі навички, достатні для проведення наукових і прикладних досліджень на рівні останніх світових досягнень з відповідного напряму, отримання нових знань та/або здійснення інновацій.

ПРН07. Уміти визначати, оцінювати й обґрунтовувати стратегічні напрями розвитку на вищому, центральному, регіональному, місцевому рівнях та на рівні публічної організації.

  1. Створення інституцій місцевого економічного розвитку громад

Головне, про що дізнаються і чому навчаться слухачі курсу у разі його успішного завершення:

  • шо таке інституції місцевого економічного розвитку громад та якою є їхня роль;
  • порядок створення ІМЕР, механізми реєстрації, необхідні ресурси для створення;
  • запуск, налагодження діяльності, досягнення сталості ІМЕР;
  • фінансові моделі діяльності ІМЕР;
  • приклади ІМЕР та їх проектів.

ПРН09. Уміти адаптувати й застосовувати сучасні моделі/підходи до управління та адміністрування, а також міжнародний досвід при проектуванні та реорганізації організаційних структур управління на різних рівнях публічного управління та адміністрування.

  1. Підготовка та впровадження проектів розвитку громад

Головне, про що дізнаються і чому навчаться слухачі курсу у разі його успішного завершення:

  • застосовувати стратегічний підхід до визначення ідей для проектів місцевого розвитку;
  • підготувати конкурентну проектну заявку;
  • оцінити шанси вашої проектної ідеї на перемогу, що інколи допоможе зекономити чимало зусиль, вчасно відмовившись від підготовки проектної заявки;
  • розуміти процедури експертної оцінки проектів;
  • розуміти процедури впровадження проектів та подання звітів;
  • розуміти специфіку міжнародних донорських організацій, які надають технічну допомогу в Україні;
  • розуміти особливості роботи з Державним фондом регіонального розвитку.

ПРН06. Знати основні засади наукового менеджменту, управління науковими проектами, реєстрації прав інтелектуальної власності.

ПРН07. Уміти визначати, оцінювати й обґрунтовувати

стратегічні напрями розвитку на вищому, центральному, регіональному, місцевому рівнях та на рівні публічної організації.

ПРН09. Уміти адаптувати й застосовувати сучасні моделі/підходи до управління та адміністрування, а також міжнародний досвід при проектуванні та реорганізації організаційних структур управління на різних рівнях публічного управління та адміністрування.

  1. Смарт-громада: управління на основі даних

Ви

  • отримаєте знання про особливості управління 2.0 – на основі аналізу даних – та створення інформаційно-аналітичної системи управління;
  • ознайомитеся з особливостями та перевагами побудови єдиної системи даних, ІТ-інструментами, аналітичними рішеннями;
  • навчитеся використовувати сучасні цифрові технології в управлінні громадою;
  • отримаєте практичні цифрові компетенції розв’язання важливих управлінських проблем громади через аналітичні рішення на основі аналізу даних, використання результатів моделювання та прогнозування;
  • перейдете до нової культури управління, що базується на аналізі проблем та рішень, які підкріплені перевіреними даними.

ПРН08. Уміти розробляти нові підходи та адаптувати кращі практики електронного урядування та електронної демократії до потреб сталого розвитку.

  1. Основи державної політики

Мета курсу: поглибити розуміння слухачами процесів вироблення, ухвалення і впровадження державної політики в реальному політичному середовищі для підвищення здатності громадян, громадських об’єднань та організацій, суспільних інститутів, державних посадовців, депутатів та кандидатів в депутати брати участь і ефективно впливати на ці процеси.

ПРН01. Опанувати концептуальні та методологічні підходи з публічного управління та адміністрування з урахуванням міжпредметних зв’язків, а також дослідницькі навички, достатні для проведення наукових і прикладних досліджень на рівні останніх світових досягнень з відповідного напряму, отримання нових знань та/або здійснення інновацій.

ПРН07. Уміти визначати, оцінювати й обґрунтовувати стратегічні напрями розвитку на вищому, центральному, регіональному, місцевому рівнях та на рівні публічної організації.

  1. Аналіз даних та статистичне виведення на мові R

Це є базовий курс для майбутніх аналітиків. Завдяки отриманим знанням вони зможуть проводити первинний статистичний аналіз даних, висувати гіпотези та оцінювати їх на основі зібраних даних. Також мовою програмування обрана мова R, яка є найбільш вживаною мовою для статистиків на сьогодні.

ПРН01. Опанувати концептуальні та методологічні підходи з публічного управління та адміністрування з урахуванням міжпредметних зв’язків, а також дослідницькі навички, достатні для проведення наукових і прикладних досліджень на рівні останніх світових досягнень з відповідного напряму, отримання нових знань та/або здійснення інновацій.

ПРН04. Знати та уміти застосовувати загальні та спеціальні методи наукового пізнання, закони, закономірності та принципи управління для розв'язання проблем публічного управління та адміністрування

  1. Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток

Мета курсу: підвищення спроможності публічних службовців аналізувати, формувати та реалізовувати публічну політику сталого розвитку територій через розбудову ефективного багаторівневого врядування в Україні на основі партнерської взаємодії задля досягнення Цілей сталого розвитку.

ПРН07. Уміти визначати, оцінювати й обґрунтовувати стратегічні напрями розвитку на вищому, центральному, регіональному, місцевому рівнях та на рівні публічної організації.

  1. Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування

Цей навчальний курс допоможе всім зрозуміти структуру місцевого бюджету, джерела надходжень та напрями використання коштів місцевих бюджетів, особливості формування бюджетів ОТГ, порядок застосування програмно-цільового методу, процедури забезпечення залучення громадськості до бюджетного процесу.

ПРН09. Уміти адаптувати й застосовувати сучасні моделі/підходи до управління та адміністрування, а також міжнародний досвід при проектуванні та реорганізації організаційних структур управління на різних рівнях публічного управління та адміністрування.

  1. Ґендерно орієнтоване бюджетування для розвитку громад

Ви дізнаєтеся більше:

  • про підходи до впровадження ҐОБ на державному та місцевому рівнях;
  • як розуміти та включати ґендерний аспект у планування та імплементацію стратегій, планів та бюджетних програм;
  • про успішний досвід громад, які використовують ҐОБ в Україні.

ПРН09. Уміти адаптувати й застосовувати сучасні моделі/підходи до управління та адміністрування, а також міжнародний досвід при проектуванні та реорганізації організаційних структур управління на різних рівнях публічного управління та адміністрування.

  1. Наукова комунікація в цифрову епоху

Курс призначений для молодих дослідників: здобувачів ступеня PHD, викладачів університетів на ранніх етапах їхньої наукової кар’єри, всіх, хто прагне дізнатися більше про наукову комунікацію, її основні складники, новітні тренди та технології, секрети ефективної роботи з інформацією, управління даними дослідження, а також отримати відповідні навички.

ПРН03. Вільно презентувати та обговорювати результати досліджень, наукові та прикладні проблеми з публічного управління та адміністрування державною та іноземною мовами, кваліфіковано відображати результати досліджень у наукових публікаціях у провідних українських та міжнародних наукових   виданнях.

  1. Зміцнення викладання та організаційного управління в університетах

Після успішного завершення курсу ви зможете:

  • поглянути по-новому на роль викладача в забезпеченні якості освіти;
  • використовувати методи зворотного дизайну для створення силабусу курсу;
  • планувати та впроваджувати ефективні зміни на різних рівнях: рівні окремих курсів, освітньої програми та ЗВО в цілому;
  • дізнатися більше про роль гаранта програми;
  • обирати різні проєкти, що підтримують розвиток викладачів у ЗВО.

ПРН05. Уміти застосовувати сучасні інформаційні технології та інструменти в науковій, освітній (педагогічній) і професійній діяльності.

  1. Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів

Мета курсу: надати освітянам необхідний інструментарій для впровадження підходів до планування освітнього процесу, які допоможуть розвивати та зміцнювати культуру академічної доброчесності.

Перелік компетентностей, що вдосконалюватимуться/ набуватимуться:

  • загальні: освітологічна, соціально-психологічна, андрагогічна, інтегральна; критичне та системне мислення, здатність логічно обґрунтовувати позицію, творчість, ініціативність, оцінювати ризики, приймати рішення, розв’язувати проблеми;
  • фахові: професійно-педагогічна, цифрова, інформаційно-комунікаційна, інноваційно-дослідницька, комунікаційна, управлінська, методична, компетентності з інформальної освіти та професійно-особистісного розвитку.

ПРН02. Знати та дотримуватися основних засад академічної доброчесності у науковій і освітній (педагогічній) діяльності.

  1. Як створити масовий відкритий онлайн-курс

На цьому курсі ви навчитеся:

  • визначати чи підходить формат масового відкритого онлайн-курсу для досягнення ваших цілей чи цілей вашої організації;
  • складати докладний план курсу;
  • створювати якісні тексти лекцій, відео, слайди та інтерактивні завдання;
  • працювати на форумах курсу для досягнення максимальних навчальних результатів;
  • використовувати результати найсучасніших наукових досліджень для максимально цікавого та ефективного викладання;
  • використовувати змішане навчання (blended learning) у традиційному навчальному процесі;
  • основам позиціонуванню вашого курсу для залучення максимальної кількості слухачів.

ПРН05. Уміти застосовувати сучасні інформаційні технології та інструменти в науковій, освітній (педагогічній) і професійній діяльності.

  1. Освітні інструменти критичного мислення

На цьому курсі ви навчитеся:

  • мотивувати учнів до навчання та задовольняти їхні освітні потреби якнайкраще;
  • використовувати екзистенціальний аналіз В. Франкла для гармонізації освітнього середовища та забезпечення власного емоційного добробуту;
  • упорядковувати свою активність відповідно до важливості справ;
  • використовувати стреси для власного особистісного та фахового зростання;
  • створювати належні освітні умови для виховання успішних та щасливих людей;
  • організовувати екологічний освітній процес.

ПРН05. Уміти застосовувати сучасні інформаційні технології та інструменти в науковій, освітній (педагогічній) і професійній діяльності.

  1. Критичне мислення для освітян

У курсі ви навчитеся:

  • встановлювати суттєві ознаки критичного мислення;
  • відрізняти навчання критичного мислення від його імітації;
  • визначати сфери, де критичне мислення стане в пригоді;
  • розпізнавати властивості критичного мислення та особистості із прагненням до критичного мислення;
  • застосовувати стратегії та процедури критичного мислення для розв'язування проблемних задач та самовдосконалення;
  • розуміти, коли потрібно застосовувати критичне мислення та стадії його розгортання;
  • створювати належні умови для розвитку критичного мислення студентів;
  • підвищити власну ефективність та успішність схвалюваних рішень.

ПРН04. Знати та уміти застосовувати загальні та спеціальні методи наукового пізнання, закони, закономірності та принципи управління для розв'язання проблем публічного управління та адміністрування

ПРН10. Уміти отримувати науково-прикладні результати, які сприяють розв’язанню важливої теоретичної або прикладної проблеми в галузі публічного управління та адміністрування, що мають загальнонаціональне або світове значення

  1. Культура та політика: багатозначність (взаємо)зв'язків

Курс пропонує інноваційний погляд на проблеми, що стосуються кожного громадянина, який живе в нашому досить заполітизованому суспільстві, проте не усвідомлює взаємопроникненості культури та політики. Згодом матеріали можна використати у своїх статтях чи наукових дослідженнях.

Soft skils (комунікативні, громадські)

  1. Децентралізація в Україні – теорія та практика

Мета курсу: дати в дуже концентрованому вигляді базові знання про суть реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, яка зараз більш відома під назвою – децентралізація, можливості, які вона відкриває та сформувати навички їх використання.

Soft skils (громадські)

  1. Культура толерантності: як побудувати суспільство, комфортне для всіх

Мета курсу: курс спрямовано на підвищення обізнаності про необхідність толерантності, взаємоповаги у суспільстві та загальнонаціонального інклюзивного діалогу в Україні.

Soft skils (життєві, комунікативні)

  1. Психологія стресу та способи боротьби з ним

Як людині підтримувати життєву рівновагу, справлятись із викликами, організовувати власну стабільність на рівні думок та почуттів і поступальної активності? Про все це ви дізнаєтеся в цьому курсі!

Soft skils (життєві, комунікативні)