Можливості неформальної освіти для дослідників

2022 року в Україні було започатковано проєкт Ukraine Global Faculty (UGF) — освітня платформа, на якій проводять лекції професори провідних університетів світу. Викладачі, аспіранти та студенти можуть прослухати лекції, контент яких доступний англійською та українською мовами. На платформі можна безплатно ознайомитися з широким колом лекцій з різних наукових напрямів і отримати сертифікат, який може бути зарахований як підвищення кваліфікації. Цей міжнародний прoєкт реалізує фонд K.FUND В. Хмельницького за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського фонду стартапів і об’єднує понад 13 тис. учасників із 40 університетів України та 25 лекторів з  провідних університетів і компаній різних країн світу.     До навчання на цій платформі починають залучати й дослідників Полтавського державного аграрного університету. Зокрема, здобувачка вищої освіти ступеня доктора філософії за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування Оксана Яковлєва 25 квітня 2023 року прослухала лекцію «Основи блокчейну» директорки Центру підприємництва та інновацій у Труласьк бізнес-коледжі Університету Міссурі професорки J. Scott Christianson, що відповідає її дослідницьким інтересам (тема дисертації «Моделювання управлінських технологій електронного урядування на місцевому рівні»). А 27 квітня аспірантка прослухала лекцію «Глобальна продовольча безпека і криза харчування та вплив на Україну» почесного професора аграрної та прикладної економіки Науково-дослідного інституту продовольчої та аграрної політики Університету Міссурі William H. Meyers, яка буде зарахована їй у межах вивчення вибіркової дисципліни «Державна політика розвитку сільських громад» обсягом 1,5 год.     Підтримуємо наполегливість нашої аспірантки та закликаємо молодих науковців скористатися безпрецедентною можливістю спілкування з науковцями провідних університетів світу.

ДолученняРозмір
Іконка зображення 4.png782.59 КБ