Відбулася II Міжнародна конференція «Місцеве самоврядування в Україні та світі: теорія і практика»

Науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування ННІ ЕУПІТ Полтавського державного аграрного університету до Дня місцевого самоврядування традиційно провели 7 грудня Міжнародну конференцію, присвячену питанням удосконалення самоврядної влади. Співорганізаторами конференції стали вітчизняні та закордонні ЗВО, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій і державних установ, таких як

Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування; Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області; Всеукраїнська асоціація об’єднаних територіальних громад (м. Київ); академія праці, соціальних відносин та туризму (м. Київ); Полтавський регіональний центр підвищення кваліфікації; Опольський державний університет (м. Ополе, Польща); Щецінський університет (м. Щецін, Польща); університет Миколаса Ромериса (м. Вільнюс, Литва); Університет менеджменту безпеки в Кошицях (Словаччина); Азербайджанський державний аграрний університет (м. Гянджа, Азербайджан); навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби Київського національного університету ім. Тараса Шевченка; навчально-науковий інститут «Інститут державного управління» Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна; Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова; державний університет «Житомирська політехніка»; Білоцерківський національний аграрний університет; Сумський національний аграрний університет.

Участь  у конференції передбачала збір коштів для потреб ЗСУ (добровільний внесок), які будуть передані через наших волонтерів.

Конференція проходила в непростих технічних умовах, але учасники мали змогу послухати цікаві доповіді Черчатого О. І., директора Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області; Тошека Бартоломея, професора Інституту політології та досліджень у галузі безпеки Щецінського університету (Польща); Цвікли Катаржини, керівниці відділу промоції та співробітництва Лежейського повіту (Польща); Кочур Л. В., керуючої справами виконавчого комітету  Березанської міської ради (Київська обл.); Гавкалової Н. Л., завідувачки кафедри державного управління, публічного адміністрування та економічної політики Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця; Славкової О. П., завідувачки кафедри публічного управління та адміністрування Сумського національного аграрного університету; Брітченка І. Г., професора кафедри економічної безпеки Університету менеджменту безпеки в Кошицях (Словаччина).

Конференція стала майданчиком для об’єднання науковців різних країн, символом незламності українських учених, які дивляться в майбутнє і пропонують свій доробок для мирної України.