Договори про науково-виробниче співробітництво

Договір про науково-виробниче співробітництво з Інститутом луб'яних культур Національно академії аграрних наук України (м. Глухів, Сумська обл.)

Договір про науково-виробниче співробітництво з ТОВ "АВТО-МОТОРНА КОМПАНІЯ" (м. Полтава)

Договір про науково-виробниче співробітництво з ТОВ "Автопланета-Моторс" (м. Полтава)

Договір про науково-технічне співробітництво з ТОВ "АГРІСТАР" (м. Полтава)

Договір про науково-виробниче співробітництво з ТОВ "ЕРІДОН ТЕХ" (с. Супрунівка, Полтавська обл.)

Договір про науково-виробниче співробітництво з ННЦ "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" (смт. Глеваха, Київська обл.)

Договір про науково-виробниче співробітництво з ТОВ "Інженерно-технічна фірма "Технологія" (м. Полтава)

Договір про науково-виробниче співробітництво з ДП "Чутове" (смт. Чутове, Полтавська обл.)

Договір про науково-виробниче співробітництво з ТОВ "Агротехсервіс" (м. Решетилівка, Полтавська обл.)

Договір про науково-виробниче співробітництво з ТОВ "Агрофірма "ім. Довженка" (Миргородський р-н, Полтавська обл.)

Договір про науково-виробниче співробітництво з ПДСГДС ім. М. І. Вавилова ІС і АПВНААН (м. Полтава)

Договір про науково-виробниче співробітництво з ДП ДГ "Степне" (м. Полтава)

Договір про науково-виробниче співробітництво з ТОВ "Сан Моторс" (м. Полтава)