193 Геодезія та землеустрій

Проектуємо наше майбутнє

Випускники університету нині займають керівні посади як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах, працюють у державних органах влади та в різних міністерствах України

Зміст підготовки

підприємств та фірм, які чекають на фахівця спеціальності

вакантних посад за спеціальністю

авторських курсів

Що на вас чекає під час навчання:

Практичні домашні завдання

Ви відразу відпрацьовуєте отримані знання на практиці, під час навчання отримаєте досвід, необхідний для роботи за фахом.

Викладачі-практики

Ви навчаєтеся у фахівців-практиків з багаторічним досвідом, які співпрацюють з крупними компаніями, відслідковують тренди, професії та сортують знання в зрозумілому для вас алгоритмі.

Зручний час для навчання

Заняття знаходяться на навчальній платформі Moodle, де ви зможете самостійно підлаштувати навчання під свій графік, та за допомогою інтернет-ресурсу Google Meet під час дистанційного он-лайн навчання.

Можливість працевлаштування під час навчання

Ви зможете влаштуватися за спеціальністю на підприємство в установу чи організацію із надання послуг з геодезії та землеустрою на 3 курсі навчання і продовжити навчання за індивідуальним графіком.

Сучасні інструменти

Ви отримаєте теоретичні й практичні навички та уміння з обраної спеціальності Геодезія та землеустрій, які зможете використовувати у роботі.

Персональний куратор

На першому курсі за вами закріплюється викладач, який супроводжує вас протягом усього навчання. Куратор завжди готовий допомогти вам з усіх питань - від процесу навчання до практичних порад.

Як організовано навчання?

Безперервне навчання

Інтеграція формальної (освіта в Університеті), неформальної (додаткова освіта), інформальної (самоосвіта). Можливість поєднання навчання в Університеті з навчанням на робочому місці (дуальна освіта)

number 1