Підведено підсумки конкурсу «Простір ініціатив»

25 квітня 2019 року в межах роботи Бізнес-інкубатора ідей, що працює на кафедрі менеджменту Полтавської державної академії (керівник – к.е.н., доцент кафедри Вороніна В. Л.) підведено підсумки конкурсу «Простір ініціатив», що проводився за підтримки декана факультету економіки і менеджменту Галича О. А. та керівника відділу із забезпечення освіти  дорослих  та інноваційного розвитку Вараксіної О. В.

Метою проведення конкурсу було залучення студентів до створення умов для комфортного та продуктивного навчання, сприяння всебічному розвитку здібностей студентів, урізноманітнення дозвілля студентів, популяризації неформальної освіти.

Студенти різних спеціальностей презентували як командні, так й індивідуальні проекти щодо креативного бачення студентського простору біля МАЗу.

Ми вдячні всім за активну участь у конкурсі та запрошуємо всіх бажаючих до реалізації проектів !!!

Презентація Книгообмін

Аудиторія: