Лекція від волонтера Товариства Червоного Хреста

Ахмедова Даша, здобувач вищої освіти 1 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Полтавської державної аграрної академії вдало поєднує навчання у ВКНЗ «Полтавський базовий медичний коледж». Крім того, є волонтером Товариства Червового Хреста України та Громадської організації «Вартові життя».

Даша має ґрунтовні знання стосовно надання першої допомоги і з радістю ними поділилася.

Завдяки лекції студентами спеціальності «Менеджмент» отримано теоретичні, практичні знання і навички, які стосуються вміння надавати першу допомогу у повсякденному житті та під час надзвичайних ситуації як дорослим, так і дітям.

Новими для всіх присутніх стали правила надання першої допомоги людині під час приступів епілепсії, при кровотечах, при повній непрохідності дихальних шляхів, які не втратили свідомість тощо. Є очевидним, що проведення такої пари було необхідним і цікавим досвідом.