Проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів ВНЗ

Дипломні роботи кафедри економіки підприємства Полтавської державної аграрної академії отримали відзнаки на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт.
14-15 квітня 2016 р. на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Економіка підприємства» освітньо-кваліфікаційних рівнів «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».

На конкурс надіслано 37 дипломних робіт ОКР «Бакалавр», 55 робіт ОКР «Спеціаліст», 83 роботи ОКР «Магістр». Роботи оцінювалися відповідно до 15 критеріїв, зазначених у Положенні про конкурс.

Всі надіслані роботи Полтавської аграрної академії отримали відзнаку та були високо оцінені комісією.

Диплом за ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства» за ОКР «Бакалавр» отримала Бут Тетяна Юріївна (науковий керівник – професор кафедри економіки підприємства Сосновська О. О., кандидат економічних наук, доцент).

Заохочувальною грамотою у номінації «За практичну значимість роботи» на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт нагороджена Головко Євгенія Юріївна ОКР «Бакалавр» (науковий керівник – доцент кафедри економіки підприємства Дядик Т. В., кандидат економічних наук, доцент).

Заохочувальною грамотою у номінації «За доцільне застосування сучасних методів дослідження» на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт нагороджений Невінчаний Ігор Володимирович ОКР «Спеціаліст» (науковий керівник – доцент кафедри маркетингу Комаріст О. І., кандидат економічних наук, доцент).

Заохочувальною грамотою у номінації «За наочне представленн результатів дослідження» на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт нагороджена Шупта Марина Олегівна ОКР «Магістр» (науковий керівник – професор кафедри економіки підприємства Сосновська О. О., кандидат економічних наук, доцент).