«МОДНИЙ ОФІСНИЙ ВИРОК» – свято позитивних емоцій та розвиток індивідуального стилю

«МОДНИЙ ОФІСНИЙ ВИРОК» – свято позитивних емоцій та розвиток
індивідуального стилю
2 грудня 2015 року за активної участі членів студентського наукового товариства «Пошук» кафедри менеджменту (під керівництвом кандидата педагогічних наук Шупти І. М., доцента кафедри менеджменту), підтримки
психологічної служби Полтавської державної аграрної академії було проведено креативний тренінг розвитку індивідуального стилю
«Модний офісний вирок».
Саме такий тренінг як запланований процес модифікації (зміни) ставлення, знання чи поведінкових навичок того, хто навчається, дав можливість учасникам через набутий досвід максимально використати потенціал, знання і досвід кожного учасника і за допомогою спеціальних прийомів створити феномен «групового навчання». Студенти мали змогу за допомогою різноманітних методів, зокрема методу рольової та ділової гри, методу мозкового штурму, дискусії, презентації, психограми тощо відпрацьовувати практичні навички, здобуті під час вивчення таких дисциплін дисциплін, як «Самоменеджмент», «Маркетинг», Управління персоналом».
Керівництво кафедри менеджменту, психологічної служби висловлює щиру подяку організаторам та учасникам креативного тренінгу :
– Модному судді – Сардарову Раміну, студенту 3 курсу напряму підготовки «Менеджмент»;
– Звинувачувачу – асистенту кафедри менеджменту
Браславець Т. М.;
– Захиснику – Лебідь Ірині, голові студентської ради ФТВППТ,
– Керівникові відділу маркетингу – Близнюк Юлії, студентці
1 курсу (скороченого терміну навчання  напряму підготовки «Менеджмент».

Незалежним експертам та стилістам в особі :
Писаренка Володимира Вікторовича, професора, завідувача кафедри маркетингу;
Терещенка Івана Олексійовича, доцента кафедри маркетингу;
Плаксієнко Ірини Леонідівни, практичного психолога ПДАА.

Виконавцям головних ролей працівників відділу маркетингу :
Коломбет Тетяні, Кретовій Ользі та Степаненку Ярославу.

Стилістам, функції яких виконували Ганночка Вікторія та
Шихалієва Айнур.

Відповідальним за :
– технічне оснащення тренінгу – Демидкіну Олегу;
– за презентаційне оформлення тренінгу – Галинець Ірині, Годині Тетяні, Крепко Катерині;
представлення моделей одягу – Близнюк Катерині, Дудник Дарії та Карасенку Владиславу.
Море позитивних вражень, емоцій та накопичення досвіду – ось результат діяльності даного заходу.