Участь викладачів кафедри ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі»

З 1 по 25 листопада 2022 р. на базі кафедри експлуатації та технічного сервісу машин механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася IV Міжнародна науково-технічна конференція «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі».

Під час конференції робота відбувалася за наступними напрямами.
1. Сучасний стан, тенденції та перспективи розвитку інноваційних технологій в агропромисловому комплексі.
2. Техніко-технологічне забезпечення виробництва та переробки продукції рослинництва та тваринництва.
3. Інтелектуальні технології в АПК.
4. Новації у технічному сервісі машин та обладнання агропромислового комплексу.
5. Енергозбереження і відновлювані джерела енергії в технологіях АПК, екологія та охорона природних ресурсів.
6. Інноваційні методи підготовки фахівців АПК.

Від кафедри механічної та електричної інженерії у заході брали участь Станіслав ПОПОВ та Наталія ПРІЛЄПО із доповіддю на тему: «Відновлювальні джерела постійного струму для освітлення приміщень за умов віялових відключень енергопостачання та блекауту».

Матеріали конференції розміщено на сайті Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.