Звіт наукового засідання факультету агротехнологій і екології

18 травня 2017 року до Дня науки на факультеті агротехнологій і екології було проведено наукове засідання «Наукові здобутки в сфері агротехнології і екологіі»
В даному заході взяло участь 25 викладачів - науковців факультету, а також аспіранти.  Проводили засідання  Пипко О.С. к.,с.-г.н., професор кафедри рослинництва,  Юрченко С.О. к.,с.-г.н., доцент кафедри селекції, насінництва і генетики.

З доповідями виступили :
1. Бараболя О. В., кандидат с.-г. наук, доцент, доцент кафедри рослинництва
Якість хлібобулочних виробів за використання композиційних сумішей
2. Тищенко В.М., доктор с.-г. наук,професор, професор кафедри селекції, насінництва і генетики
Використання кластерного аналізу в селекції озимої пшениці для пошуку генотипів збалансованих за господарсько-корисними ознаками.
3. Біленко О.П., кандидат с.-г. наук, ст. викладач кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І.Сазанова
Конкурентний тиск з боку бур’янів на посівах буряку цукрового
4. Поспєлов С.В., кандидат с.-г. наук,, професор кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І.Сазанова
  Методи оцінки продуктивності ехінацеї.
5. Іванова Л.О. – аспірант кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування
Особливості розвитку пшениці озимої при ранньому відновленні  весняної вегетації у 2016 році
2. Захаров В.М. аспірант кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І.Сазанова
Одержання і аналіз метеоданих з допомогою програмних АРІ