Зустріч здобувачів вищої освіти факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва із представницею Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

10 листопада 2021 року в межах виховної роботи відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти 1 курсу першої групи та першої групи скороченого терміну навчання, а також 2 курсу другої групи факультету технології виробництва та переробки продукції тваринництва із представницею Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Мариною Вікторівною КАРАЦЮПОЮ на тему «Подбай про здоров'я сьогодні — матимеш щасливих дітей завтра».

Лекторка розповіла про фактори впливу на репродуктивне здоров'я, наголосила, зокрема, на впливі шкідливих звичок (паління, вживання алкоголю та наркотичних речовин).

Пані Марина наостанок зазначила, що ми маємо свободу вибору, але не маємо свободи вибору наслідків. Сподіваємося, що здобувачі вищої освіти зробили відповідні висновки на майбутнє.