4 квітня відбулася зустріч здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за освітніми програмами "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" і "Харчові технології" з адміністрацією університету, на якій було проінформовано про особливості вступу у магістратуру у 2024 році. Перед здобувачами вищої освіти виступили проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Олег ГОРБ, декан факультету технологій тваринництва та продовольства Анатолій ШОСТЯ, гарант ОП "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" магістерського рівня освіти Світлана УСЕНКО. Відповідальний секретар приймальної комісії ПДАУ Валерія ОСТАШОВА детально розповіла про траєкторію вступу у магістратуру у 2024 році, наголосила на основних моментах і датах реєстрації для проходження вступних випробувань, подачі заяв, складанні фахових іспитів. Фахівець Мовного центру ПДАУ Ірина ЖОРНИК проінформувала здобувачів вищої освіти про підготовчі тренінги до Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови для вступу в магістратуру.