Зустріч з стейкхолдером для обговорення освітніх програм

Важливо дослухатись до думки стейкхолдерів на етапі обговорення проєктів освітніх програм, щоб вчасно внести зміни для їх покращення.

Гаранти Лариса Кузьменко і Світлана Усенко за освітньою програмою Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів освіти 5 грудня 2023 року зустрілися із заступником директора з наукової роботи Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН Сергієм Смисловим, який, після ознайомлення з проектами освітніх програм на сайті ПДАУ, висловив деякі побажання з їх удосконалення. Думка науковця є вкрай важливою, оскільки після отримання освітнього ступеня магістра за цією ОП обдаровані випускники мають змогу продовжити навчання на третьому освітньо-науковому рівні у аспірантурі Інституту свинарства і АПВ НААН, підтвердивши високі знання отримані під час навчання у ПДАУ.