Зустріч з представником студентського самоврядування

15 грудня 2022 р. на практичному занятті з Університетської освіти в межах теми «Студентське самоврядування як невід’ємна складова демократизації вищої школи», відбулася зустріч здобувачів вищої освіти за ОПП Менеджмент підприємства 1 курсу скороченого терміну навчання з представником студентського самоврядування ПДАУ – Максимом Бобровським. Максим розповів про мету, завдання особливості діяльності студентського самоврядування в ПДАУ; актуальні проєкти та заплановані до реалізації в найближчому майбутньому – всі ініційовані студентами (!). Спілкування відбулося в дружній атмосфері, захопливо та конструктивно. Максим відповів на ряд запитань здобувачів та намітив з ними подальші напрямки співпраці. Цікаво було всім! Дякуємо, Максиме!

Аудиторія:

Діяльність: