Зустріч з керівництвом компанії «Аргусбайотікс ЮА»

22 квітня 2021 року на факультеті Агротехнологій та екології Полтавського державного аграрного університету відбулася зустріч з керівництвом компанії «Аргусбайотікс ЮА»

Компанія є нашим давнім науковим партнером та представниками корпорації «Koch» (США) Майклом Бастеном та Деніелом Раушхольц.

В ході зустрічі обговорили питання щодо напрямків наукового співробітництва та проведення наукових досліджень з вивчення інноваційних продуктів за включення до системи удобрення сільськогосподарських культур.

В роботі взяли участь декан факультету Микола Маренич, завідувач кафедри землеробства і агрохімії ім. В.І. Сазанова, професор Сергій Поспєлов, завідувач кафедри рослинництва, професор Володимир Гангур, професори кафедри біотехнології та хімії Ірина Короткова й Тамара Сахно.

Аудиторія:

Діяльність: