Зустріч з директором Інституту імені І. І. Шмальгаузена НАН України Віталієм Харченко про особливості публікації наукових праць у міжнародних наукових виданнях

26 березня 2024 року викладачі кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького Світла Усенко, Лариса Кузьменко, Марія Ільченко і Богдан Шаферівський взяти участь у відкритій онлайн-зустріч з Віталієм Харченко, доктором біологічних наук, професором, директором Інституту імені І. І. Шмальгаузена НАН України, головним редактором журналу “Zoodiversity” (Scopus, Q4).
Зустріч була присвячена вимогам та процедурі підготовки та подання матеріалів для публікації у міжнародних наукових виданнях, які індексуються у наукометричних базах даних Scopus і Web of Science