Зустріч учасників проектів та викладачів ПДАА «Бюджет участі – успіх громади»

19 вересня 2018 р. за організаційної підтримки кафедри публічного управління та адміністрування відбулася зустріч викладачів та студентів академії з громадськими діячами та представниками органів місцевого самоврядування щодо ролі партисипативного (учасницького) підходу у плануванні місцевого розвитку і зокрема умов розподілу бюджету участі на конкурсній основі.

Наголошувалося на збільшенні прозорості та демократичності механізму розподілу коштів місцевих бюджетів завдяки зміні процедур голосування та визначення переможців конкурсу проектів, що створює додаткові можливості громадянам активно впливати на розвиток рідного краю.

Про це у своїх виступах зазначали:

заступник голови Мачухівської сільської ради Любов Миколаївна Шерстюк;

спеціаліст гуманітарного відділу Мачухівської ОТГ Олександр Михайлович Кривошей,

депутат Шевченківської районної ради міста Полтави, автор проекту "Знай свої права" Ольга Медвінська

завідувач кафедри публічного управління та адміністрування, професор, док. держ. упр. Т.М.Лозинська

Діяльність: