Зустріч студентів факультету ТВППТ з представниками поліції у рамках реалізації програми протидії домашньому насильству

23 лютого з метою виховної роботи відбулася зустріч начальника відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області Марини Зінюхи та інспектора Руслана Возниці зі здобувачами вищої освіти 1 курсу першого (бакалаврського) рівня за освітньо-професійними програмами «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» та «Харчові технології» на тему «Домашнє насильство».

Формат зустріч був досить незвичним: використовувалися ігрові елементи, аналіз конкретних ситуацій та дій учасників, було продемонстровано відео «Розірви коло насильства». Студенти взяли активну участь у заході, ознайомилися з видами насильства, з’ясували, що є правдою чи стереотипом у проявах домашнього насильства та куди звертатися в разі виникнення таких ситуацій.

Щиро вдячні представникам поліції за цікаву та інформативну зустріч.

Аудиторія:

Діяльність: