Зустріч із випускницею ПДАУ Валерією Матіюк

Випускниця факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва ПДАУ 2020 року, а нині аспірантка Інституту свинарства і АПВ НААН Валерія Матіюк під час педагогічної практики провела онлайн-зустріч зі здобувачами вищої освіти за ОПП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, на якій розповіла про свій шлях від студентки до аспірантки. Наголосила, що  цікавилась наукою з перших курсів навчання і вже тоді розпочала пошук свого напряму. Та під час навчання в магістратурі за програмою академічної мобільності отримала можливість провести дослідження в лабораторії генетики Інституту свинарства і АПВ НААН, саме тоді і зрозуміла, що хоче займатися генетикою.Захопливо розповіла про напрям своїх наукових досліджень і майбутні плани. Валерія разом із гарантом ОПП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва освітнього ступеня магістра Світланою Усенко ознайомилася зі змістом освітньо-професійної програми і висловила свої побажання щодо її вдосконалення.