Знайомство першокурсників із психологічною службою ПДАУ

20 вересня 2023 року відбулася тематична кураторська година зі студентами 1 курсу ОПП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва за участю керівниці психологічної служби Полтавського державного аграрного університету, практичної психологині Ірини Плаксієнко (кураторка академічної групи Лариса Кузьменко).
Пані Ірина познайомилася з першокурсниками та поінформувала їх про завдання, основні напрями та функції діяльності психологічної служби Університету.
Під час зустрічі, яка пройшла у легкій і невимушеній атмосфері, учасники обговорили напрями подальшої співпраці на навчальний рік. Адже діяльність психологічної служби є невіддільною складовою навчально-виховного процесу, яка забезпечує психологічний супровід, психологічну допомогу та емоційну підтримку всіх учасників освітнього процесу.