Знаходимо можливості для формування soft skills

Традиційно у вересні в Полтаві проводиться п'ятий ювілейний урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста», який організовують Полтавська міська рада і комунальна організація «Інститут розвитку міста» за підтримки проєкту «Integrated Urban Development in Ukraine» німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Кафедра публічного управління та адміністрування Полтавського державного аграрного університету разом зі своїм багаторічним партнером ГО Полтавський обласний благодійний фонд «Фонд розвитку громад „Ініціатива”» планує долучитися до фестивальних заходів. Налагодження комунікації, громадянські компетентності, громадська участь – усе це необхідні компетентності для нової генерації публічних управлінців, тому здобувачі вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» зможуть отримати необхідні навички, беручи участь у подібних заходах.

21 травня 2021 року відбулася нарада стейкхолдерів фестивалю щодо переліку та змісту заходів, які будуть проводитися на міських вуличних або закритих локаціях. Мета цих заходів – об’єднати мешканців тепер уже великої полтавської громади навколо можливостей покращення середовища проживання мешканців сіл, селищ, містечок і власне міста Полтави, висунути ідеї модернізації міських і сільських просторів, знайти ресурси для їх реалізації. Активну участь в обговоренні заходів взяла завідувачка кафедри публічного управління та адміністрування професорка Лозинська Т. М.