Завідувач кафедри ПУА брала участь у навчально-методичному семінарі

13 квітня 2017 року завідувач кафедри публічного управління і адміністрування Лозинська Т. М. брала участь у навчально–методичному семінарі «Організація проведення атестації осіб, які претендують на вступ до державної служби, щодо вільного володіння державною мовою», проведеному Національним агентством України з питань державної служби у м. Київ.

Семінар стосувався ознайомлення з механізмом проведення відповідної атестації, яка покладається на вищі навчальні заклади, що здійснюють підготовку здобувачів вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Інформація про зазначені заклади буде оприлюднюватися на їх офіційних сайтах, а також на офіційних веб-сайтах НАДС та МОН після затвердження Кабінетом Міністрів України «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ до державної служби, щодо вільного володіння державною мовою з метою забезпечення реалізації вимог Закону України «Про державну службу».