Засідання робочої групи з перегляду та оновлення освітньої програми Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Триває підготовка до набору на навчання здобувачів вищої освіти у 2024 році. 22 листопада відбулося засідання робочої групи з перегляду та оновлення освітньої програми Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.
До складу робочої групи увійшли: професорка кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького Лариса КУЗЬМЕНКО – гарант освітньої програми;  професорка кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького Олена МИРОНЕНКО та професор кафедри технології виробництва продукції тваринництва Віктор СЛИНЬКО. Інтереси стейкхолдерів під час перегляду освітньо-професійної програми представив начальник відділу оптимізації рецептів комбікормів, БМВД, престартерів компанії YEDNIST’ GROUP Антон БАБКО, студентства – здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти цієї освітньої програми Аліна САМОВИК.