Закриття спартакіади першокурсника Університету

Відбулося підбиття підсумків та урочисте закриття Спартакіади першокурсника нашого Університету.

Переможці та призери за видами спорту

Мініфутбол:
3-тє місце — ННІ ЕУПІТ
2-ге місце — ФОФ
1-ше місце — ІТФ

Волейбол:
3-тє місце — ФОФ
2-ге місце — ФТВППТ
1-ше місце — ФАТЕ

Настільний теніс:
3-тє місце — Полибенко Олег і Сердюк Влад (ФАТЕ)
2-ге місце — Грідіна Валерія та Лагода Каріна (ФТВППТ)
1-ше місце — Сайко Анна та Дзигар Єдуард (ФОФ)

Легка атлетика
Біг:
60 м серед дівчат:
3-тє місце — Дебела Альона (ФАТЕ)
2-ге місце — Жаркіх Анна  (ФОФ)
1-ше місце — Сугак Анастасія (ФВМ)

60 м серед юнаків:
3-тє місце — Шолох Денис (ФВМ)
2-ге місце — Коба Максим (ННІ ЕУПІТ)
1-ше місце — Чабан Микола (ФТВПП)

400 м серед дівчат:
3-тє місце — Шкіря Олеся (ФОФ)
2-ге місце — Гридіна Валерія (ФТВППТ)
1-ше місце — Жаркіх Анна (ФОФ)

400 м серед юнаків:
3-тє місце — Зиненко Темофій  (ФАТЕ)
2-ге  місце — Коба Максим  (ННІ ЕУПІТ)
1-ше місце — Чабан Микола (ФТВППТ)

Переможців привітали перший проректор Олександр Галич, проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку Тамара Шаравара. На відкритті були присутні: декан факультету ТВППТ Анатолій Шостя, його заступник Віктор Слинько, декан факультету ОФ Людмила Дорогань, заступниця декана ІТФ Олександра Біловод, заступниця декана факультету агротехнологій та екології з виховної роботи Оксана Четверик, представниця деканату ФВМ Щербакова Наталія, заступник директора ННІ ЕУПІТ з виховної роботи Іван Терещенко. Вони привітали призерів спартакіади та вручили їм подарунки. Завідувач кафедри фізичного виховання та спорту Петро Літвінов нагородив переможців грамотами та кубками за перше місце.
У культурній програмі заходу від кафедри фізичного виховання та спорту були показові виступи від колективу студії східного танцю «Amjad» (керівниця Ольга Ахапкіна),
майстер-клас із карате спортсменів-вихованців Руслана Латишева і Владислава Канівця. Гостей заходу привітала керівниця студії повітряної гімнастики «Lamaria» Марія Латишева, а завершив урочисте закриття Спартакіади першокурсника музичний гурт «Jazz Parnas».

Діяльність: