Взаємодія університетів і установ публічної сфери – шлях до соціальної згуртованості

Науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування Полтавського державного аграрного університету глибоко усвідомлюють важливість консолідації населення для виконання складних завдань розвитку держави та протистояння глобальним викликам. Усі викладачі кафедри беруть активну участь у просвітницькій діяльності за межами Університету: проводять тренінги для службовців органів місцевого самоврядування в межах співпраці із Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» (Шупта І. М.); заняття зі школярами за програмою «ПРОменеджмент» (співпраця з ГО «Полтавська асоціація бізнесу», Дорофєєв О. В., Мирна О. В.); обласний конкурс творчих робіт для юнацтва спільно з обласною асоціацією органів місцевого самоврядування (всі члени кафедри, зокрема Сердюк О. І., Лозинська Т. М.); заняття для державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування на базі Полтавського регіонального центру підвищення кваліфікації (Лозинська Т. М., Щетініна Т. О., Сердюк О. І.); виїзні заняття на базі органів публічної влади (всі члени кафедри, зокрема Панасенко Н. Л., Мирна О. І., Сердюк О. І.). Такі форми соціальної взаємодії позитивно впливають на формування довіри між партнерами, підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування, розширюють можливості для проведення наукових досліджень і підвищують рейтинг Університету.

Вчергове завідувачка кафедри публічного управління та адміністрування Т. М. Лозинська брала участь як спікер в обласному семінарі для депутатів районних рад у межах проєкту «Школа місцевого самоврядування» Полтавської обласної асоціації місцевого самоврядування, що відбувся 28 жовтня 2021 року. Вона звернула увагу на функції депутатів і їхні можливості щодо планування розвитку територіальних громад. Спілкування було жвавим і досить дискусійним: пошук імовірних способів розв’язання проблем місцевого розвитку нікого не залишив байдужим.