Випускний 2021 на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва!!!

18 червня 2021 року випускники Полтавського державного аграрного університету за спеціальностями 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва та 181 Харчові технології отримали диплом бакалавра.

Чотири роки наполегливого здобуття вищої освіти позаду! В руках випускників довгоочікуваний диплом про здобуття першого ступеня вищої освіти!

З вітальними словами на урочистому засіданні вченої ради до випускників звернулися проректор з науково-педагогічної, наукової роботи Олег Горб, декан факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Анатолій Шостя,  голова профспілкової організації Віктор Матюха, заступник декана Віктор Слинько, завідувачі випускових кафедр Анатолій Поліщук і  Ніна Будник.

Слова вдячності від випускників виголосили Ангеліна Кіптіла і Микита Лебідь.

У добру путь, дорогі випускники, легкої праці та подальшого удосконалення в професії! Завжди чекаємо на вас у рідній alma mater та радіємо вашим успіхам!

Аудиторія:

Діяльність: