Випуск менеджерів-бакалаврів

27 січня 2023 року відбулося урочисте вручення  дипломів бакалавра здобувачам скороченого терміну навчання, весняного набору спеціальності 073 Менеджмент ступеня Бакалавр денної та заочної форми навчання.  З вітальним словом виступив перший проректор Олександр Галич, директорка навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій Алла Світлична, куратор групи Наталія Чернікова й побажали успішноі реалізації отриманих знань, мирного неба та щасливого майбутнього. Староста групи Шелковський Дінііл подякував адміністрації університету та викладачам кафедри менеджменту їм. І.А. Маркіної за гарну атмосферу створену в Полтавському державному аграрному університеті, професійне викладання навчальних дисциплін, індивідуальний підхід до кожного здобувача. Бажаємо успіхів у розвитку кар'єри, щоб отриманий диплом став у нагоді!

Діяльність: