Викладачі ПДАУ продовжують профорієнтаційну роботу серед старшокласників Полтавщини

Під час проведення фінальних змагань Чемпіонату Полтавської області серед юнацьких команд з волейболу викладачами кафедри фізичного виховання і спорту Полтавського державного аграрного університету проведені профорієнтаційні бесіди с юними спортсменами. Це вкрай важливо з ряду причин. Від того, яку професію обирає сьогоднішній випускник залежить і його власне майбутнє, і майбутнє всієї країни. ПДАУ надає якісну освіту, що дозволяє нашим студентам опанувати перспективні спеціальності, самореалізуватися та бути максимального корисними для України.
Сподіваємось, що ця профорієнтаційна робота допоможе молоді зробити правильні висновки і обрати професію, яка буде їм до душі.