Викладачі кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної та здобувачі за ОП Бізнес-адміністрування вчергове долучилися до освітнього проєкту «Агрокебети»

23 березня 2023 року викладачі кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної та здобувачі за ОП Бізнес-адміністрування вчергове долучилися до освітнього проєкту «Агрокебети», відвідавши другу лекцію напрямку «Менторська підтримка в агро» проєкту «АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво», який реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».
     Спікером-ментором даного заходу став Сергій Кравчук, генеральний директор Gals Agro, модератором – Анатолій Циркун, керівник освітнього проєкту «Агрокебети».     Ключові питання, які були озвучені на лекції:

• Захист навколишнього середовищ;а
  • Декарбонізація;
  • Майбутнє біоенергетики та багаторічних насаджень;
  • Майбутні посухи;
  • Менеджмент води, палива та добрив.

Дякуємо організаторам освітнього проєкту «Агрокебети» за можливість отримати нові професійні знання!