Виховна годину на тему «Гендерно зумовлене насильство» для здобувачів вищої освіти факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва

В Україні 25 листопада, у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, стартує акція «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства», яка закінчується 10 грудня. З цієї нагоди  Богдан Шаферівський, доцент кафедри технологій дрібного тваринництва, провів для здобувачів вищої освіти 1 курсу першого групи та першої групи скороченого терміну навчання за спеціальностями 204 Технологія виробництва і переробка продукції тваринництва та 181 Харчові технології  факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва виховну годину на тему «Гендерно зумовлене насильство». Під час бесіди були розглянуті види насильства, гендерні стереотипи, поняття сексизму, а також відповідальність на законодавчому рівні.