Виховна година на тему "Україна – країна нескорених"

З метою вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності й на виконання Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18 травня 2019 року № 286, на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва була проведена онлайн виховна година "Україна – країна нескорених" для здобувачів вищої освіти перших курсів ступеня бакалавра та магістра за спеціальністю 204 ТВППТ. Захід був проведений за участі заступника декана з виховної роботи Віктора Слинька, заступниці декана з навчальної роботи Лариси Кузьменко, завідувачки кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О. В. Квасницького Світлани Усенко та старшого викладача кафедри ТВПТ Віктора Березницького.

Під час зустрічі мова йшла про пам'ятні події та визначні здобутки українського народу у визвольній боротьбі, про цінності, які відстоювали учасники українських революцій і за які сьогодні воюють наші захисники і захисниці, а саме: незалежність, територіальну цілісність, волю, соборність, гідність України та українців.