Вибори директора ННІ ЕУПІТ

9 червня 2022 року відбулися вибори на посаду директора навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій. На зборах трудового колективу була підтримана доцентка кафедри організації виробництва і дорадництва Світлична Алла Василівна.

Серед запрошених були виконувачка обов’язків ректора Університету Валентина Аранчій, перший проректор Олександр Галич, проректорка з науково-педагогічної роботи Олена Костенко та начальниця відділу кадрів Олена Овчарук. Після оголошення виборчої програми претендентки відбулися безпосередні вибори, що проходили шляхом таємного голосування. Алла Василівна отримала абсолютну більшість голосів, продемонструвавши таким чином єдність вибору інституту.

Весь колектив ПДАУ вітає Вас, Алло Василівно, із перемогою та бажає конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях.