Вибір навчальних дисциплін для здобувачів вищої освіти за ОПП Менеджмент підприємства спеціальності 073 Менеджмент

9 березня 2023 року здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 073 Менеджмент (куратори академічних груп Надія БАГАН, Ірина ПОТАПЮК, Олександр ПОМАЗ, Микола ЗОСЬ-КІОР, Вікторія ВОРОНІНА) мали змогу ознайомитись із порядком вибору навчальних дисциплін у Полтавському державному аграрному університеті.
     Начальник навчального відділу к. е. н., професор Андрій ДОРОШЕНКО поінформував присутніх про можливості вибору навчальних дисциплін, що передбачені освітньою програмою та навчальним планом в обсязі не менше ніж 25 % загальної кількості кредитів ЄКТС.

Дякуємо за активність студентам і сподіваємося, що обрані дисципліни стануть траєкторією їх професійного успіху!

Аудиторія:

Діяльність: