ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ»

Викладачі кафедри менеджменту ім. І.А. Маркіної традиційно активно розвивають soft skills у здобувачів ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ».
    Упродовж 2022-2023 н.р. командою кафедрою ім. І.А. Маркіної було проведено заходи, серед яких варто нагадати про інтелектуальну гру «З Україною в серці»; тренінг «Командоутворення та командний менеджмент»; «Менеджер – професія справжнього лідера». Щиро дякуємо Миколі Вовку за цікаву інформацію та можливість отримати сучасні способи розвитку soft skills у студентів.      Колектив кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної дякує керівництву, колегам ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ», Тетяні Шевченко та Лілії Гладкій, за можливість результативної співпраці, формування позитивних емоцій та пришвидшення професійного розвитку фахівців за рахунок опанування нових компетентностей!
     Висловлюємо надію на продовження успішної співпраці на благо наших здобувачів – майбутнього нашої країни!