Всеукраїнська конференція «Актуальні питання сучасної економічної науки»

ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ

Шановні науковці, викладачі навчальних закладів, аспіранти, викладачі, фахівці-практики!

Кафедра економічної теорії та економічних досліджень Полтавської державної аграрної академії запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської конференції «Актуальні питання сучасної економічної науки», присвяченій 20-річчю створення факультету обліку та фінансів та пам’яті його першого декана професора Анатолія Трохимовича Опрі, яка відбудеться 19 грудня 2018 р.
Матеріали конференції будуть опубліковані у колективній монографії, яку можна буде отримати під час конференції або поштою.

Заплановані наступні тематичні напрями роботи конференції та, відповідно, розділи монографії:

Розділ 1. Історичні аспекти розвитку економічної думки на теренах України.
Розділ 2. Теоретичне осмислення сучасних проблем економічної та політичної реальності України.
Розділ 3. Актуальні питання розвитку теорії й практики бухгалтерського обліку та аудиту.
Розділ 4. Статистико-економічна оцінка макроекономічного розвитку України.
Розділ 5. Економічний аналіз як складова системи управління діяльністю суб’єктів господарювання.
Розділ 6. Економіко-теоретичні аспекти розвитку фінансово-кредитних систем, банківської справи та страхування.
Розділ 7. Проблемні питання оподаткування підприємств у сучасних умовах господарювання.

Назви розділів монографії можуть бути уточнені після одержання всіх матеріалів. Зміст монографії не обмежується зазначеними темами і може бути розширений згідно
наукових інтересів авторів у рамках теми «Актуальні питання сучасної економічної науки».
Кількість співавторів на один параграф монографії – не більше трьох, роботи магістрантів приймаються лише у співавторстві з науковими керівниками.

Контактна особа з питань участі в конференції та друку, оплати, розсилки колективної монографії:
Єгорова Олена Володимирівна, к.е.н., доцент, доцент кафедри економічної теорії та економічних досліджень ПДАА
+38 (050) 08-02-198, 38 (068) 922-83-95, (0532) 56-96-91.
ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ

Для публікації матеріалів у колективній монографії авторам необхідно до 02.11.2018 р. (включно) надіслати на електронну адресу olena.iegorova@pdaa.edu.ua:

1) матеріали для публікації (назва файла: Прізвище автора);
2) довідку про автора (назва файла: Прізвище автора_ довідка);

Прийняття матеріалів підтверджується протягом 3 робочих днів після їх отримання. Відшкодування витрат на підготовку макету, видання, розсилку монографії та організаційний внесок за участь у конференції становить 450 грн і включає:

• вартість сертифікату учасника Всеукраїнської конференції «Актуальні питання
  • сучасної економічної науки»;
  • перевірку матеріалів на плагіат;
  • вартість одного друкованого примірника монографії (з пересилкою автору Укрпоштою або Новою поштою), електронний варіант монографії.

На кожний параграф незалежно від кількості співавторів буде виданий один друкований примірник монографії. Додатковий друкований примірник оплачується окремо
із розрахунку 300 грн за екземпляр (з урахуванням пересилки). Реквізити для оплати участі в монографії надсилаються після проходження перевірки матеріалів на плагіат та прийняття оргкомітетом рішення про їх включення до монографії.

Вимоги до матеріалів монографії:

1. Матеріали повинні містити елементи наукової новизни, мати теоретичну, методичну, методологічну і/або практичну цінність.
2. Обсяг матеріалів: 10-15 сторінок українською мовою, набраних в текстовому редакторі Microsoft Word (1997-2003) з розширенням *.doc, формат сторінки А4, поля з
усіх боків 25 мм. Шрифт Times New Roman Cyr, розмір (кегль) – 14; інтервал – 1,5, абзацний відступ – 1,25 см. Сторінки не нумеруються.
Таблиці, формули (набрані за допомогою редактора Microsoft Equation) та ілюстрації повинні бути виконаними в доступних для редагування програмах, мати назву, шрифт тексту – Times New Roman, кегль – 12 пт, розміщені симетрично до тексту.
Ширина таблиць та рисунків не повинна перевищувати ширину тексту.
Рисунки повинні бути згруповані або вбудовані в об’єкт (рисунок MS Word).
Зображення має бути чорно-білим. Не допускається оформлення таблиць та ілюстрацій в альбомному форматі. Скановані рисунки не приймаються!
Не допускається переніс слів (у тому числі автоматичний).
Посилання на джерела робити по тексту в квадратних дужках. Список джерел подається в кінці публікації (в порядку посилання або в алфавітному порядку), оформлений відповідно до стандартів бібліографічного опису ДСТУ ГОСТ 7.1:2006.
3. Матеріали повинні містити елементи наукової новизни та бути оформлені як параграф монографії, а не стаття фахового видання.

Загальна структура матеріалів (структурні елементи виділяти не потрібно):
  • назва;
  • прізвище та ініціали автора; науковий ступінь і вчене звання, посада, місце роботи (кожний співавтор з нового рядка);
  • короткий вступ;
  • основний текст дослідження;
  • висновки;
  • список використаних джерел.
Рішення про опублікування приймає редколегія. До матеріалів можуть бути внесені редакційні правки без погодження з автором.

Заявка на участь у конференції та написанні колективної монографії «Актуальні питання сучасної економічної науки»:

Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю)
Науковий ступінь, вчене звання
Повна назва закладу вищої освіти або іншого місця роботи
Назва параграфу монографії
Номер розділу монографії
Потреба у додаткових примірниках монографії (якщо так – вказати кількість)
Контактний телефон
Планую:

- виступити з доповіддю;

- не планую особисто брати участь і прошу надіслати мені монографію.

Поштова адреса для пересилки друкованого примірника монографії.

Мітки:

Діяльність: