Волонтерська діяльність студентів

Наші активні та небайдужі здобувачі вищої освіти другого курсу (зі скороченим терміном навчання весняного набору) ОПП Менеджмент підприємства за спеціальністю Менеджмент постійно беруть участь у волонтерській діяльності та долучаються до благодійних заходів, ініційованих кафедрою менеджменту ім. І. А. Маркіної та ННІ економіки, управління, права та інформаційних технологій!

Дорогі студенти, дякуємо всім вам і кожному окремо за підтримку наших мужніх бійців і за те, що не залишаєтесь осторонь, а також за вашу гідність, відданість та віру у світле майбутнє!!! Ви – найкращі!

Окрему подяку висловлюємо старості групи Шелковському Даніілу за його ініціативність та організаторські здібності!!!
    Разом до перемоги! Віримо у ЗСУ!