Візит здобувачів вищої освіти за ОПП Менеджмент підприємства на ПП «ІМЕНІ КАЛАШНИКА»

29 червня студенти спеціальності 073 Менеджмент (ОПП Менеджмент підприємства) в рамках проходження навчальної практики відвідали ПП «ІМЕНІ КАЛАШНИКА».⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Підприємство було засноване у 2000 р. Займається вирощуванням зернових та олійних культур, а також скотарством.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Під час екскурсії відвідувачі зустрілися з керівником підприємства Іваном Степаненком, головним зоотехніком Тетяною Баклицькою та спеціалісткою бухгалтерського відділу, які люб'язно поділилися власним досвідом ведення рентабельної діяльності та тонкощами роботи аграрного підприємства, дали цінні практичні  та професійні поради студентам.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Здобувачам вищої освіти продемонстрували особливості технологічних процесів щодо охолодження та транспортування молока, їх ознайомили зі структурою управління та показали на практиці, хто кому підпорядковується та за що відповідає. Екскурсанти з цікавістю спостерігали за роботою молочнотоварної ферми, кінної ферми, цеху зі зберігання молока та планово-економічного відділу.