Вітаємо призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

У 2021-2022 навчальному році на базі Миколаївського національного аграрного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство», спеціальність 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва».
В конкурсі взяли участь два студенти Полтавського державного аграрного університету Кравченко Катерина Олександрівна та Рязанцев Олег Олександрович. Ними була представлена робота «Вплив віку поросят при відлученні на ефективність їх дорощування», науковий керівник роботи доктор сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри ТВПТ Ващенко Павло Анатолійович.
Всього на конкурсі було представлено 42 наукових роботи з 15 аграрних закладів вищої освіти.
Робота наших студентів зайняла призове місце (диплом ІІІ ступеня).
Ми вітаємо наших студентів Кравченко Катерину Олександрівну, Рязанцева Олега Олександровича та їх керівника Ващенка Павла Анатолійовича із цим здобутком.